Win je eigen meubel met onze ontwerp wedstrijd

Win je eigen meubel met onze ontwerp contest

23-9-2025

Heb je altijd al zelf een meubel willen ontwerpen? Bij De Troubadour bieden we je de mogelijkheid om je eigen creatie uit te werken en kans te maken op het winnen van jouw meubel. Laat je leiden door jouw creativiteit en ontwerp je droom meubel! Daarnaast maak je ook kans op een giftcard t.w.v. €1000,-.

Ontwerp je eigen meubel

Om ons 30-jarig bestaan te vieren organiseren wij een ontwerpwedstrijd. Hier nodigen wij creatievelingen boven de 18 jaar uit om een meubel naar keuze te ontwerpen en in te sturen. Of het nu een eettafel, salontafel of boekenkast is, alles is mogelijk! Dit mag zowel als getekende schets als digitale 3D-tekening worden aangeleverd, als de afmetingen maar duidelijk zijn vermeld. Het meubel wordt gemaakt van Indonesisch teakhout en mag gecombineerd worden met metaal. Lever je ontwerp vóór zondag 9 november 2025 in!

Lees hier alle voorwaarden voor de ontwerpwedstrijd zodat je voorbereid begint aan je design!Ontwerp je eigen meubel van teakhout

De productie van jouw meubel

De Troubadour staat bekend om het gebruik van duurzame materialen met als persoonlijke favoriet; teakhout! Naast dat we het hout en de wortels van teakbomen gebruiken, maken we ook gebruik van gerecycled teakhout uit oude Indonesische huizen. Teakhout is van hoge kwaliteit en heeft een warm en uniek karakter. Al onze teakmeubelen worden vervaardigd in onze werkplaats in Indonesië, waar ook jouw meubel geproduceerd zal worden. Bij het winnen van de wedstrijd ontvang je jouw design in hoogwaardige en duurzame kwaliteit.

LEES OOK: Alles wat je moet weten over teakhoutOnze teakhouten meubelen worden geproduceerd in Indonesie

Het kiezen van de winnaar

Bij het kiezen van het winnende ontwerp word er door onze designers gekeken naar verschillende factoren:

  • Originaliteit – Ontwerp een meubel dat persoonlijk en onderscheidend is, met een verfijnde, unieke uitstraling.
  • Praktisch in gebruik – Het meubel moet gemakkelijk en prettig te gebruiken zijn in het dagelijks leven.
  • Duurzame kwaliteit – Kies voor een ontwerp die lang meegaat en mooi blijft.
  • Maakbaarheid – Houd rekening met een ontwerp dat ook daadwerkelijk geproduceerd kan worden.
  • Commerciële waarde – Ontwerp een meubel dat niet alleen aantrekkelijk is, maar ook geschikt voor de markt.

Ook krijgt het publiek een stem. Onze Instagram-volgers krijgen de kans om mee te stemmen voor hun favoriete design. Deze stem wordt meegewogen in het uiteindelijke besluit, zodat het beste ontwerp wint.

Nét niet gewonnen?

De winnaar ontvangt, naast het zelf ontworpen meubel, ook een giftcard van De Troubadour t.w.v. €1000,-. Heb je nou helaas net niet gewonnen? Niet getreurd, de tweede plek wint een giftcard van €500,- en de derde plek ontvangt een giftcard van €250,-. Win een giftcard